Traktory / Tractors

Traktory / Traktors.

Sběratelské modely.

Diecasts models traktors.

Modely aut. 

Diecast models cars.

Modely nákladních aut.

Diecast models vehicles.

Modely hasíčských,požarních vozidel.

Diecast models cars.fire engine.

Transport diecast models.

Modely vojenské techniky. 

Diecast models military vehicles.

Modely letadel.

Diecast models aircraft. 

Modely dopravních letadel.

Modely vrtulníků. 

Diecast models helicopters.

Modely tanků.

Diecast models tanks. 

Modely raket.

Diecast models rockets.

Sběratelské modely.

Hotové modely.

Sběratelské modely letadel.

Sběratelské modely vojenské techniky a tanků.

Kovové modely. 

Diecast models Cars,military vehicles,tanks,aircraft,helicopters,rockets.

plastic models kits

Air Force 1.Air Commander Heavy Metal Collection.Altaya.Amercom.Atlas Editions.Aviation 72. Calibre Wings.Cararama.Century Wings.Corgi Aviation Archive.Dragon Wings Airliners.Dragon. Falcon Models.Gemini 200.Gemini 250.Gemini.GreenLight.Leo Models.Limox.Luft-X.Hobby Master.Italeri.InFlight. IXO.JC Wings.J Fox Models.Jet-X.Model Collect.Panzerkampf.Panzerstahl.PMA. Premium ClassiXXs. Diecast.Oxford Aviation.Oxford Diecast History of Flight.SkyMax Models.Sky Guardians.SkyMarks.Schuco.Schuco Aviation.Solido.TEREBO.War Master.Forces of Valor.Witty Wings.White BOX.X-Plus.ZVEZDA.

-sběratelský model traktoru  Zetor 50 Super Tractor  1/32 

-provedení: kovovy model s plastovými částmi

                      Zetor 50 Super Tractor

Zetor 50 Super je československý traktor vyráběný ve firmě Zetor Brno v letech 1960–1968. Konstrukčně navazuje na svého předchůdce Zetor Z-35 Super a jedná se prakticky o jeho výraznou modernizaci. Dílčí modernizace a změny traktoru Z-50 Super probíhaly i v průběhu jeho sériové výroby.

Zetor (oficiálně od 1. ledna 2007 Zetor Tractors a. s.) je značka traktorů, ochranná známka a jejich český výrobce sídlící v Brně-Líšni. Od 29. června 2002 je jediným akcionářem slovenský HTC Investments a. s. Podnik vyrábí zemědělské traktory. V současnosti má Zetor ve svém portfoliu 6 modelových řad s výkonem od 40 do 170 koní.

Zetor

Typové označení traktorů

-Jednotná lehká řada traktorů JRL

UŘ I. a UŘ II. U UŘ III. jsou požita nová kódová označení. První dvě nebo tři číslice v názvu traktoru označují přibližný výkon motoru v koních, např.: 72, 80, 121, 162 atd. Další dvě číslice označují hnané nápravy, např.: 7211 (Zetor s přibližným výkonem 72 koní, bez náhonu předních kol), 7245 (s náhonem všech 4 kol), 7216 (polopásové provedení).

-Současné modely – Zetor vyrábí 6 modelových řad traktorů: Utilix, Hortus, Major, Proxima, Forterra a Crystal.

Zetor (since January 1, 2007, officially Zetor Tractors a.s.) is a brand of tractors, trademark and Czech manufacturer based in Brno, Líšeň. Since June 29, 2002, the only shareholder is a Slovak Company HTC Holding. The company manufactures farming tractors and tractor components (engines or transmissions).

Filtr Zobrazeno 1 - 12 z 27 výsledku
Měřítko
Výrobce
Dostupnost
Filtrovat

Zobrazen 1. – 12. z 27 výsledků